Obrázok

Dostupnosť

Dostupnosť mesta a pokoj dediny na jednom mieste

Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí túžia po kľude dediny mimo ruchu mesta, no zároveň chcete mať všetko poruke, je projekt bytov Pod Kaplnkou v obci Košolná stvorený pre vás. Spájame dostupnosť do ticha prírody s praktickosťou mestského života, a to vďaka perfektnej občianskej vybavenosti okolia. Či to chcete mať blízko na nákupy alebo k priehrade, k doktorovi alebo do lesa, na záhradku alebo do mesta, ponúkame na predaj dvojizbové a trojizbové byty v obci Košoľná pri Trnave, z ktorých to budete mať všade na skok.

Obrázok

Parkovanie

Parkovacie miesto ku každému bytu

Vo vašom novom domove vás žiadne zúfalé krúženie pri hľadaní parkovania nečaká. Dostupnosť je pre nás na prvom mieste, zabezpečili sme preto parkovacie miesto ku každému bytu, aby ste s jeho hľadaním nestratili ani sekundu a vaše auto mali vždy poruke.

Obrázok

Záhrada

Byt a veľká záhrada zároveň? Nie je problém.

Všetky naše prízemné byty zahŕňajú aj záhradu, ktorá bude vo vašom vlastníctve. Ak už chcete záhradu kvôli pestovaniu zeleniny, alebo len chcete mať k dispozícii priestor pre letnú grilovačku s rodinou, naše byty so záhradou sú vám k dispozícii. V ponuke nájdete ako byty s menšími predzáhradkami, tak veľkými záhradami poskytujúcimi absolútne súkromie.

Máte akékoľvek otázky?

Obrázok

Pod Kaplnkou Košolná

Ideálna orientácia okien

Všetky obytné miestnosti bytového domu sú orientované na juhovýchod, prípadne juhozápad, zabezpečujúc vám tak ideálne slnko počas celého dňa. V našich bytoch žiadne tmavé kúty nenájdete!

Obrázok

Kúrenie

Nadštandardná tepelná pohoda

S rastúcimi cenami energií a pri každoročnom lámaní teplotných rekordov je kvalitné regulovanie teploty v byte nevyhnutnosťou pre komfortné bývanie. Všetky byty preto disponujú podlahovým kúrením a rekuperáciou, ktoré sa postajú o ideálnu tepelnú pohodu pri udržaní nízkych nákladov. Pre letné mesiace zase všetky byty disponujú prípravou pre klimatizačnú jednotku. Pred neželanými slnečnými lúčmi vám pomôže aj príprava pre vonkajšie žalúzie.

Obrázok

Energetická trieda

Solárny ohrev vody

Byty Pod Kaplnkou sú stavané v energetickej triede A0, zaručujúc tak nielen vysokú energetickú efektivitu, ale najmä nízke náklady. O tú sa okrem stien murovaných modernou tehlou Protherm so zateplením či plastových okien postarajú aj slnečné kolektory, ktoré zabezpečia lacný a efektívny ohrev vody. Vďaka nim ušetríte nielen vašu peňaženku, ale aj životné prostredie.

Obrázok

Nízka cena

Cena, ktorú si môžete dovoliť

Vnímame prudký nárast cien nehnuteľností v Trnave a tvoríme preto domov, ktorý je dostupný nie len svojou blízkosťou k všetkému čo potrebujete, ale aj finančne. Veríme, že vlastné komfortné bývanie by malo byť dostupné pre všetkých, vrátane mladých rodín či párov a prispôsobujeme tomu aj naše ceny.

Harmonogram výstavby

  1. Prípravné práce

  2. Začiatok výstavby budovy B

  3. Dokončenie výstavby budovy B

  4. Začiatok výstavby budovy A

  5. Dokonečnie výstavby budovy A

  6. Kolaudácia budovy A

Dohodnite si stretnutie

Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadom komplexu Pod Kaplnkou alebo vás zaujal niektorý z ponúkaných bytov, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom a my vám ich radi zodpovieme.